Tööandjale

Toome Sulle talendid

Toome Sulle talendid

Meie kogenud ja tulemustele orienteeritud meeskond viib Sinu personali järgmisele tasemele. Pakume Sulle aktiivselt uusi ja paremaid lahendusi ning loome personalistrateegia, mis on kooskõlas sinu ärieesmärkidega.

Katame Sinu värbamise protsessi algusest lõpuni, pakkudes täislahendust personali haldamiseks. See tähendab, et Sina vaid ütled, milliseid töötajaid soovid ning milliseid tingimusi pakud. Meie tegeleme sulle parimate inimeste leidmisest kuni nende koolitamise, varustuse hankimise ja elukoha leidmiseni.

Ütle vaid, millega vajad nõu ja abi. Jäta meile oma soov ja kontaktandmed ning võtame Sinuga hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust. Esmane konsultatsioon toimub telefoni teel ja on tasuta.

Organiseerime kõik värbamisest kuni töötajate sisseelamiseni

Erinevalt paljudest värbamisagentuuridest ei paku me renditööjõudu, vaid leiame sulle töötaja niikauaks, kuni sul on vaja. Meie leitud töötajaga saad ise oma tingimustel lepingu sõlmida.

Meie teenus on murevaba. Lisaks töötajate leidmisele aitame neil kohaneda, leiame elukohad, pakume tuge dokumentide vormistamisel. 

Organiseerime kõik värbamisest kuni töötajate sisseelamiseni

Meiega saad

Toome Sulle talendid

  • Kindlad ja stabiilsed töötajad
  • Vajadusel personalile professionaalsed töövahendid ja tööriided
  • Täiendkoolitused
  • Oma kontaktisiku, kes tegeleb kõigi Sinu personaliga seotud küsimustega ning on vaid ühe kõne kaugusel
  • Uued töötajad meie kulul, kui meie leitud personaliliikmed ei täida oma ülesandeid

See on vaid osaline nimekiri hüvedest, sest tegutseme vastavalt Sinu vajadustele ja soovidele. Kirjuta meile ja anna teada, milline personaliküsimus Sinu ettevõttes vastust vajab ning pakume Sulle omapoolse lahenduse. 

© 2021 Rentmen @ vvunk